Movies
Ratings
473
Son of SaulRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.0
It Comes at NightRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
LooperRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5