Titles you rated
The IslandRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0