Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
The FacultyRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0