Movies
Ratings
263
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
My WayRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
22 BulletsRated ★ 4.0
Machine Gun PreacherRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 2.0
HostageRated ★ 5.0
From Paris with LoveRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.0