Movies
Ratings
194
As OneRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0