Movies
Ratings
349
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5