Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Another Cinderella StoryRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 3.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0