Titles you rated
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
MistyRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 1.5
Game Development GirlsRated ★ 1.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.5
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
BloodRated ★ 1.5
My Little TelevisionRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5- My Friend Is Still AliveRated ★ 1.0
Happy TogetherRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Be PositiveRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.5
The Prince of TennisRated ★ 2.0