Series
Ratings
149
While You Were SleepingRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
TazzaRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0