Series
Ratings
62- Good PeopleRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SlayersRated ★ 2.5
Temptation of an AngelRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.0