Series
Ratings
20
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5