Movies
Ratings
86
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Baseball GirlRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5- P1HRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0