Movies
Ratings
175- My Daughter is a ZombieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0- DreamRated ★ 3.0
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0