Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 5.0