Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
HyenaRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5