Titles you rated
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 0.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 0.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0