Series
Ratings
20- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0