Titles you rated
FrankensteinRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5