Titles you rated
The 100th Love with YouRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5