Titles you rated
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.5
Her Lovely HeelsRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.5
Harvest VillaRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.5
The 3rd HospitalRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.5