Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0