Movies
Ratings
224
BrokerRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0