Movies
Ratings
203
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
RockyRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0