Titles you rated
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 5.0- Queer as Folk Season 3Rated ★ 2.0
Altered CarbonRated ★ 4.5- Queer as Folk Season 2Rated ★ 2.0
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0