Movies
Ratings
44
The Parent TrapRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5