Titles you rated
UsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5