Movies
Ratings
30
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0