Movies
Ratings
145
The HandmaidenRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Two Weeks NoticeRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Just Go with ItRated ★ 3.0
Rumor Has It...Rated ★ 2.5
The Break-UpRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5