Movies
Ratings
91
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5