Movies
Ratings
169
OppenheimerRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
SpencerRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
SullyRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5