Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
VeepRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 5.0