Titles you rated
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 4.0
SK8 the InfinityRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Dangers in My HeartRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0