Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 1.0
PaddingtonRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0