Titles you rated
Personal TasteRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0