Movies
Ratings
96
ShineRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 0.5
ChefRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5