Movies
Ratings
229
Keys to the HeartRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Granny's Got TalentRated ★ 2.0
Man on High HeelsRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5