Movies
Ratings
85
Blue Exorcist: The MovieRated ★ 4.0
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal Re:RIDERated ★ 4.0
Beyond the Boundary: I'll Be Here - PastRated ★ 4.0
Time of Eve: The MovieRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
Tarzan IIRated ★ 3.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 5.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
Gintama: The MovieRated ★ 3.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 4.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 5.0
She and Her CatRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 3.0