Titles you rated
Magi: Adventure of SinbadRated ★ 5.0- Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 5.0
- 나와라! 코쿠리 씨Rated ★ 4.0
KatanagatariRated ★ 4.5
Seitokai YakuindomoRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
- Fighting Spirit RisingRated ★ 5.0
- When Supernatural Battles Became CommonplaceRated ★ 3.0
- Death ParadeRated ★ 4.0
- A Chivalry of the Failed KnightRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.5- Gingitsune : Messenger Fox of the GodsRated ★ 3.5
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
The Labyrinth of GrisaiaRated ★ 3.5- Good Luck Girl!Rated ★ 4.0
The Fruit of GrisaiaRated ★ 3.0- One Week FriendsRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- Is This a Zombie? Of the DeadRated ★ 3.0