Titles you rated
PandoraRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
SingRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0