Movies
Ratings
103
MidsommarRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The CellRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5