Movies
Ratings
258
Rebel in the RyeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0