Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0