Series
Ratings
15
Drinking SoloRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0