Movies
Ratings
113
HerRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
BurntRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5