Movies
Ratings
168
TwentyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 2.0
MonstrumRated ★ 1.5
The SilencedRated ★ 0.5
Don't ClickRated ★ 2.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Collective InventionRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
The HappeningRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 1.0
ItRated ★ 2.5