Titles you rated
Freakier FridayRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.0
The Casagrandes MovieRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0