Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AemaRated ★ 5.0
One the WomanRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
MaskRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- 0교시는 인싸타임Rated ★ 1.5
King of DesertRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Agents of MysteryRated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.5
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
Song of the BanditsRated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.0