Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0