Series
Ratings
36
UzumakiRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Read or Die OVARated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SNL Korea Season 8Rated ★ 4.5
SNL Korea Season 7Rated ★ 4.5
SNL Korea Season 6Rated ★ 4.5
SNL Korea Season 4Rated ★ 4.5- SNL Korea Season 3Rated ★ 4.5