Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- VirusRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
FlowRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Sink & RiseRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5